Szyszko   Jak wszyscy wiemy, pogrzeb prof. Jana Szyszko odbędzie się w środę 16 października o godzinie 11:00 w Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Pana Jezusa (Warszawa - Stara Miłosna, ul. Borkowska 1), cmentarz znajduje się w odległości ok. 600 m od kościoła.
   Zachęcamy kolegów myśliwych do udziału w strojach organizacyjnych. Wszystkie osoby poza pocztami sztandarowymi wchodzą furtką od strony ul. Jana Pawła II /na planie (w załączeniu) strefa oznaczona jest na niebiesko, a furtka to brązowy kwadrat w czerwonej obwódce z czerwoną strzałką/. Msza będzie emitowana na telebimach. Niestety będzie problem z miejscami siedzącymi - proszę zabrać ze sobą krzesełka itp.
  W geście solidarności i szacunku uczestnicy powinni mieć złomy z biało-czerwoną wstążeczką, które po zakończeniu zostaną pozostawione na grobie po zakończeniu ceremonii /nie ma możliwości wrzucenia do grobu, ze względu na wyłączenie strefy bezpośrednio wokół grobu/.

W uroczystościach weźmie udział poczet sztandarowy naszego Koła

Załączniki:
Pobierz plik (Plan.jpg)Plan.jpg[ ]

 Poniżej tekst rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 10 września 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz (do pobrania w załączniku oraz z menu Do pobrania).

Przypominam, że samo rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz zostało opublikowane w Dz.U. 2005 nr 61 poz.548 i zostało ogłoszone 15 kwietnia 2005r. Od tamtego czasu było kilkukrotnie zmieniane:
Dz.U. 2010 nr 186 poz 1250
DZ.U. 2011 nr 257 poz 1548
DZ.U. 2013 poz 889
DZ.U. 2017 poz 1485

admin

W dniu 06.10.2019r otrzymaliśmy z ZO PZŁ informację, którą zamieszczamy poniżej:

Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach przesyła w załączeniu link do strony z projektem podziału województwa mazowieckiego na obwody łowieckie. Prosimy o zapoznanie się z proponowanymi granicami dzierżawionych przez Koło obwodów i zgłaszanie pocztą elektroniczną na adres naszego Zarządu DO NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU T.J. 11.10.2019 ewentualnych uwag co do ich przebiegu. Celem włączenia na mapie warstwy z granicami obwodów należy w panelu bocznym "zawartość mapy" rozwinąć zakładkę "Mazowiecki System Informacji Przestrzennej" i zaznaczyć zakładkę "Łowiectwo". W załączeniu dla ułatwienia zrzuty ekranu ze strony obrazujące kolejność operacji włączających warstwę z mapami obwodów.

Link do strony: https://msip.wrotamazowsza.pl/msip/Full.aspx

Hubertus wegrowski 2019