Koledzy,

składka PZŁ za 2019r wynosi:

- 363zł (320zł PZŁ + 43zł ubezpieczenie)
- 203zł (160zł PZŁ + 43zł ubezpieczenie)

Składkę ulgową płacą ci Koledzy, którzy do 31.12.2018 skończą 70 lat oraz młodzież ucząca się i studiująca, która do 31.12.2018 nie ukończy 25 roku życia.

Proszę o wpłaty składki członków macierzystych na konto Koła do 24.12.2018r. W tytule przelewu proszę wpisać "PZŁ 2019" oraz podać właściwy ZO PZŁ.

 

Skarbnik

Polski Związek Łowiecki w ślad za ubiegłoroczną akcją krwiodawstwa organizowaną pod hasłem Darz Bór - Dasz Krew, w której myśliwi w niewiele ponad miesiąc oddali blisko 40 litrów krwi i jej składników ogłasza kolejną edycję.

naglowenk-poziom-3b.jpg

Startujemy 1 sierpnia 2018. - pokażmy, że myśliwi to ludzie o ogromnych sercach, chętni do niesienia pomocy. Akcję patronatem objęło Narodowe Centrum Krwi oraz Centra Regionalne. Poza działającymi stacjonarnie Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa, krew będzie można oddać podczas większych wydarzeń łowieckich, gdzie będą przygotowane ambulanse. Pamiętaj żeby podać hasło kampanii " DARZ BÓR - DASZ KREW" a swoją relację oznaczyć #darzbórdaszkrew

Zapraszamy również do pobrania aplikacji Łączy nas czerwona nitka i nałożenia nakładki "kapelusz" na zdjęcie profilowe na Facebooku http://twojakrew.pl/index.…/…/05/03/krwiodawcy-sa-wsrod-nas

 GDZIE MOŻNA ODDAĆ KREW ---->

KTO MOŻE ODDAC KREW?---->

Koledzy, od 20 września obowiązują zaktualizowane zasady znakowania tusz dzików. Pismo GIW dostępne TUTAJ oraz z menu "Do pobrania".

Po ukazaniu się w dniu 16.07.2018r artykułu "Galeria" wspomniany w nim Kolega poprosił o opublikowanie bez korekt jego odpowiedź, której jednak nie nadesłał na żaden z moich adresów na @hubertsiedlce.pl . Choć do wszystkich już ona trafiła za pośrednictwem poczty, to dla porządku umieszczam ją także na stronie Koła. Przy okazji załączam pismo Łowczego Krajowego m.in. dotyczące publikacji zdjęć.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo Łowczego Krajowego.pdf)Pismo Łowczego Krajowego.pdf[ ]